Sort by
  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Girl Blunt

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Waiting for Otto

    ★★★★★

  • Ein Sof

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Nocebo

    ★★★½

  • KADAL

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Salvation Has No Name

    ★★★★

  • Medusa Deluxe

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Broker

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • The Five Devils

    ★★★½

  • De Humani Corporis Fabrica

    ★★★★½

  • Convince Me I'm Real

  • Corsage

    ★★★★

  • Cesspit of Freedom

  • Girlfriends and Girlfriends

    ★★

  • Aphotic Zone

    ★★★★

  • Bros Before

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Incantation

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Sissy

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Please Baby Please

    ★★★★½

  • The Runner

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • The Seed

    ★★

  • Slumber Party Massacre

    ★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • This Is GWAR

    ★★★½

  • Earwig

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

  • Malignant

    ★★★½

  • Itch

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Neptune Frost

    ★★★★

  • Zero Fucks Given

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Sudden Flash