Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Strays

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Invincible: Atom Eve

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Making Cam Closer II

    ★★★½

  • Cam Closer II

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • KSI: In Real Life

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Strange World

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • The Little Guy

  • Groot's Pursuit

  • Groot's First Steps

  • Groot Takes a Bath

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Magnum Opus