Sort by
  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Louis Armstrong's Black & Blues

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Spencer

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★½

  • Neptune Frost

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Bitchin': The Sound and Fury of Rick James

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Poly Styrene: I Am a Cliché

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★½

  • Pleasure

    ★★★½

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • Censor

    ★★

  • The Sadness

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Tiger

    ★★★½

  • Small Axe

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Drunk Bus

    ★★★½

  • Nocturne

    ★★★

  • Zappa

    ★★★

  • The Last Matinee

    ★★½

  • Antebellum

    ★★½

  • Come True

  • The New Mutants

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • PVT Chat

    ★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★½

  • The Tax Collector

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Infamous

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

  • Capone

    ★★