• Yakuza Princess

  • The Righteous

  • Hellbender

  • What Josiah Saw

  • Agnes

  • Ultrasound

  • Sexual Drive

  • Coming Home in the Dark

  • Wrong Turn

    ★★

  • On The Third Day

  • Smiley Face Killers

    ★★★½

  • Freaky

  • Cosmetic DNA

  • A Beast in Love

  • Unearth

  • Tokyo Dragon Chef

  • Yokai Girl Kirin

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★½

  • Sweetie, You Won't Believe It

  • Underwater

  • Dosuemon

  • One Cut in the Life

  • Blood Vessel

    ★★★½

  • Howling Village

  • The Mortuary Collection

    ★★★½

  • Stranger

    ★★★

  • The Cleansing Hour

    ★★★

  • Porno

    ★★★½

  • Deerskin

  • Melancholic

  • Book of Monsters

  • Border

  • Heavy Trip

  • Piercing

  • Rokuroku: The Promise of the Witch

  • Life

  • Kidan Piece of Darkness

  • Tokyo Grand Guignol

    ★★★★

  • American Guinea Pig: Bouquet of Guts and Gore

  • Alleluia

  • Bilocation

  • Horror Stories 2

  • Horror Stories

  • Bite Me If You Love Me

  • Tomio

  • Confessions

  • Sorority Row

  • Ju-on: White Ghost

  • Dead Snow

  • Death Stop Holocaust

  • Splinter

  • Manhunt

  • Sick Nurses

  • Unholy Women

  • Nightmare Detective

  • Infection

  • Survive Style 5+

  • A Tale of Two Sisters

  • 2LDK

  • Cat Soup

    ★★★½

  • Pulse

  • Tales of the Unusual

  • Memento Mori

  • Audition

  • Gemini

  • Bride of Chucky

  • Psycho Diver: Soul Siren

  • Magnetic Rose

  • Return of the Living Dead III

  • The Cat

  • Pacific Heights

    ★½

  • Bride of Re-Animator