Sort by

Luis Enrique has logged 20 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Citizen Toxie: The Toxic Avenger IV

Citizen Toxie: The Toxic Avenger IV

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Fyre Fraud

Fyre Fraud

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Toxic Avenger Part III: The Last Temptation of Toxie

The Toxic Avenger Part III: The Last Temptation of Toxie

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Broadcast News

Broadcast News

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Wife

The Wife

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Toxic Avenger Part II

The Toxic Avenger Part II

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
13
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Barefoot Contessa

The Barefoot Contessa

1954
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Toxic Avenger

The Toxic Avenger

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Green Book

Green Book

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Den of Thieves

Den of Thieves

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Running Man

The Running Man

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry