• Wonder Woman 1984

    ★★★

  • A California Christmas

    ★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Holidate

    ★★★★

  • Hamilton

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★★

  • Noelle

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★★★★

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ★★

  • Downton Abbey

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Just Mercy

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Dumbo

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Instant Family

    ★★★★

  • The Princess Switch

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • The Holiday Calendar

    ★★½

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★

  • Justice League

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • Downsizing

    ★½

  • Darkest Hour

    ★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Baywatch

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • Gifted

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Passengers

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Bridget Jones's Baby

    ★★★★

  • The Magnificent Seven

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★