Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Fantasy A Gets a Mattress

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • He's All That

    ½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • Coming 2 America

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Climax

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★★★

  • Sausage Party

    ★½

  • Paddington

    ★★★★½

  • Americans in Bed

    ★★★★

  • Dark Shadows

    ★★

  • Moneyball

    ★★★½

  • Fast Five

    ★★★

  • The Karate Kid

    ★★★½

  • Summer Wars

    ★★★★★

  • Fast & Furious

    ★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★★

  • Hairspray

    ★★★★★

  • Shrek the Third

    ★★★½

  • Norbit

    ★½

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★½

  • Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

    ★★★½

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★

  • Brokeback Mountain

    ★★★★★

  • Mysterious Skin

    ★★★★★

  • Shrek 2

    ★★★★★

  • School of Rock

    ★★★★★

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★★½

  • The Fast and the Furious

    ★★★½

  • Memento

  • Requiem for a Dream

    ★★★★½

  • Magnolia

    ★★★★

  • Office Space

    ★★★★½

  • Jawbreaker

    ★★★½

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★

  • The Beverly Hillbillies

    ★★★½

  • Jurassic Park

    ★★★★★

  • Wayne's World

    ★★★★

  • The Silence of the Lambs

    ★★★★★

  • The Princess Bride

    ★★★★★

  • Clue

    ★★★★★

  • Weird Science

    ★★

  • House

    ★★★★½

  • The Graduate

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½