Sort by
  • Air

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Maggie Simpson in

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • A Week Away

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • WandaVision

  • The White Tiger

    ★★★

  • Cobra Kai - The Afterparty

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Monster Hunter

    ½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★

  • The Last Dance

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★