• Despicable Me 3

    ★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★

  • Good Time

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Cars 3

    ★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★

  • The Mummy

    ★★

  • The Florida Project

    ★★★½

  • Okja

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • The Fate of the Furious

    ★★

  • Power Rangers

    ★★

  • Smurfs: The Lost Village

  • The Boss Baby

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★

  • Get Out

    ★★★★

  • A Dog's Purpose

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Collateral Beauty

    ★★★

  • Come Together

    ★★★★

  • Moana

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Terrifier

  • Trolls

    ★★

  • LEGO Jurassic World: The Indominus Escape

    ★★

  • 13th

    ★★★½

  • Storks

    ★½

  • Better Watch Out

    ★★★½

  • Deepwater Horizon

    ★★★

  • Sing

    ½

  • Moonlight

    ★★★½

  • Sully

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Nine Lives

    ★½

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Sharknado 4: The 4th Awakens

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★★

  • The Purge: Election Year

    ★★½

  • Nerve

    ★★½

  • The Shallows

    ★★

  • Ice Age: Collision Course

    ★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★½

  • Finding Dory

    ★★★

  • The BFG

    ★★

  • Australian Psycho

    ★★★

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • The Jungle Book

    ★★★

  • The Belko Experiment

    ★★

  • Keanu

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • Zootopia

    ★★★

  • Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood

    ★★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Daddy's Home

    ★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

  • LEGO Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled!

    ★★★

  • The Big Short

    ★★★★½

  • The Good Dinosaur

    ★★★½

  • Riley's First Date?

    ★★★

  • The Peanuts Movie

    ★★★

  • Pan

    ★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★½

  • He Named Me Malala

    ★★½

  • Steve Jobs

    ★★★

  • Room

    ★★★