• Nightcrawler

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Taken

    ★★★★

  • Mean Streets

    ★★★½

  • Charlotte's Web

    ★★½

  • Spirited Away

    ★★★★½

  • Seabiscuit

    ★★★½

  • Best in Show

    ★★★

  • Barry Lyndon

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Footloose

    ★★

  • Yesterday

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • The Big Shave

    ★★★

  • The Conversation

    ★★★★