Sort by

gabe_bruner has logged 10 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Of Gods and Men

Of Gods and Men

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Pinocchio

Pinocchio

1940
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tommy Boy

Tommy Boy

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Game Night

Game Night

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
My Little Pony: A New Generation

My Little Pony: A New Generation

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry