• Jurassic World Dominion

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Addams Family 2

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • C.I.Ape

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Karen

    ½

  • Dune

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Cinderella

  • Belfast

    ★★½

  • King Richard

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Val

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

  • America: The Motion Picture

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Teen Titans Go! See Space Jam

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½