Sort by
  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Casino

    ★★★★★

  • Fanny and Alexander

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Alice Doesn't Live Here Anymore

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★★

  • Cabaret

    ★★★★★

  • Still Walking

    ★★★★★

  • Election

    ★★★★★

  • California Split

    ★★★★★

  • Sorcerer

    ★★★★★

  • Margaret

    ★★★★★

  • Inside Llewyn Davis

    ★★★★★

  • Terminator 2: Judgment Day

    ★★★★★

  • Catch Me If You Can

    ★★★★★

  • Galaxy Quest

    ★★★★★

  • The Master

    ★★★★★

  • Pee-wee's Big Adventure

    ★★★★★