• Crush

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

  • The Batman

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Patrick

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Stuck Together

    ★★★★

  • Sounds Like Love

    ★★★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★½

  • The Boy Who Killed My Parents

  • Confessions of an Invisible Girl

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Starling

    ★★★½

  • He's All That

    ★★½

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Emicida AmarElo Live in Sao Paulo

    ★★★★★

  • Fatherhood

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★

  • Me Sinto Bem com Você

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • Yes Day

    ★★

  • Behind Her Eyes

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Squared Love

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Double Dad

    ★★★

  • The Prom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Holidate

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Rebecca

    ★★

  • Executive Order

    ★★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • After We Collided

  • The Kissing Booth 2

  • Under the Riccione Sun

    ★★★½

  • Feel the Beat

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Dating Amber

  • The Half of It

    ★★★★

  • Rich in Love

  • A Secret Love

    ★★★½

  • Normal People

    ★★★★★

  • All Women in the World

    ★★★★

  • The Midnight Gospel

    ★★★

  • Love Wedding Repeat

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • Eduardo and Monica

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★

  • Isi & Ossi

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • 365 Days

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Airplane Mode

  • My Mom is a Character 3

    ★★

  • M8 - When Death Rescues Life

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • Alice Júnior

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★