Sort by
  • No One Will Save You

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

  • They Cloned Tyrone

  • No Hard Feelings

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Plane

  • This Place Rules

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

  • I Am Vanessa Guillen

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • 20th Century Girl

  • Smile

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

  • Chevalier

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

  • Sisu

  • The Woman King

  • See How They Run

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

  • Argentina, 1985

  • Women Talking

  • The Wonder

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

  • Prey

  • Skinamarink

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Vengeance

  • Fire Island

  • Hustle

  • Obi-Wan Kenobi

    ½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½