• Broker

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Decision to Leave

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Killer's Shopping List

    ★★★½

  • Sh**ting Stars

    ★★★

  • Our Blues

    ★★★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • IU Documentary 'Pieces: Winter of a 29-Year-Old'

    ★★★★★

  • Soundtrack #1

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Black Crab

    ★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • Crazy Love

    ★★★

  • Business Proposal

    ★★★½

  • Juvenile Justice

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Fistful of Vengeance

  • Life Is But a Dream

    ★★★★

  • The Novelist's Film

    ★★★★

  • Grid

    ★★½

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★★

  • Thirty-Nine

    ★★★

  • Forecasting Love and Weather

    ★★★

  • Twenty Five Twenty One

    ★★★

  • Gehraiyaan

    ★★½

  • Love and Leashes

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Snipers

    ★★★½

  • Moonfall

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Rookie Cops

    ★★★½

  • The Pirates: The Last Royal Treasure

    ★★

  • Kingmaker

    ★★★½

  • Through the Darkness

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Special Delivery

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The King's Daughter

    ★★

  • The Policeman's Lineage

    ★★½

  • The 355

    ★★

  • Ghost Doctor

    ★★★

  • Embrace Again

    ★★★

  • A Year-End Medley

    ★★★

  • The Silent Sea

    ★★★½

  • 83

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The One and Only

    ★★★

  • Snowdrop

    ★★

  • Bulgasal: Immortal Souls

    ★★★

  • Bad and Crazy

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Asakusa Kid

    ★★★

  • Our Beloved Summer

    ★★★½

  • Back to the Outback

    ★★★

  • Schemes in Antiques

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • One Ordinary Day

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★