• Venom

    ★★

  • Another Round

    ★★½

  • The City of Abysses

    ★★★★½

  • Sem Título #1: Dance of Leitfossil

    ★★★★★

  • Brazil is thee Haiti is (t)here

    ★★★★

  • Old

    ★★★★½

  • Sombra

    ★★★½

  • Benning's Dream

    ★★★

  • Red Moon Tide

    ★★★★

  • The Nasty Girl

    ★★★½

  • Rua São Bento, 405 - Prédio Martinelli

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • Tesla

    ★★★★

  • Nem Verdade Nem Mentira

    ★★★★½

  • All Hands on Deck

    ★★★★

  • The Ascent

    ★★★★★

  • Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives

    ★★★★★

  • Entre Nós Talvez Estejam Multidões

    ★★★★