Sort by
  • Queenmaker: The Making of an It Girl

  • Fast X

    ★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Your Place or Mine

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Bad Press

  • Judy Blume Forever

  • Theater Camp

    ★★★½

  • The Persian Version

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

  • Missing

    ★★★½

  • Shayda

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Shotgun Wedding

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Pelosi in the House

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Noel Diary

    ★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★½

  • Disenchanted

  • Falling for Christmas

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • She Said

    ★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

  • Luckiest Girl Alive

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Girl in the Picture

  • Bullet Train

    ★★½

  • Persuasion

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Alone Together

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Somewhere in Queens

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★