• Britney Vs Spears

  • The Boy Who Killed My Parents

  • Cry Macho

    ★★

  • The Guilty

  • Kate

  • Malignant

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • Reminiscence

  • Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

  • Demonic

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Old

  • Pig

  • The Medium

  • Black Widow

  • Annette

  • Luca

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

  • O Caso Evandro

  • This is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

  • Allen v. Farrow

  • Doctor Castor

  • Can't Get You Out of My Head

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • CODA

  • Censor

  • The Minimalists: Less Is Now

    ½

  • Death to 2020

    ★★½

  • The Edge of Theocracy

    ★★★

  • Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • A Concerto Is a Conversation

  • Two Distant Strangers

  • Mank

    ★★★½

  • Secrets of the Saqqara Tomb

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

  • 76 Days

  • One Night in Miami...

  • Miss Marx

    ★★★½

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★★

  • City Hall

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Coronation

    ★★★½

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★½

  • Ava

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • I May Destroy You

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Extraction

  • The Last Dance

  • My Octopus Teacher

  • Shiva Baby

  • The Hunt

    ★★

  • A Quiet Place Part II