Sort by

cheryl has logged 26 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
25
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★
Edit this entry  
24
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Fruitvale Station

Fruitvale Station

2013
×
★★★
Edit this entry  
23
Creed

Creed

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
19
A Bigger Splash

A Bigger Splash

2015
×
★★½
Edit this entry  
18
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★
Edit this entry  
16
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Edit this entry  
16
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★
Edit this entry  
15
The Carmilla Movie

The Carmilla Movie

2017
×
Edit this entry  
11
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Post

The Post

2017
×
★★½
Edit this entry  
06
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2010
×
★★★½
Edit this entry  
06
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★★
Edit this entry  
05
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★½
Edit this entry  
05
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
04
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★
Edit this entry  
04
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★½
Edit this entry  
03
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★½
Edit this entry  
03
Justice League

Justice League

2017
×
★★
Edit this entry