RSS feed for gameslayer03

gameslayer03 has logged 37 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Life Itself

Life Itself

2018
×
★★★
Edit this entry  
30
The Italian Job

The Italian Job

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Bourne Supremacy

The Bourne Supremacy

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Team Darryl

Team Darryl

2018
×
Edit this entry  
17
Wonder Park

Wonder Park

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Captive State

Captive State

2019
×
Read the review Edit this entry  
16
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★
Edit this entry  
15
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Star Trek

Star Trek

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Few Good Men

A Few Good Men

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Judge Dredd

Judge Dredd

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Mummy

The Mummy

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Whale Rider

Whale Rider

2002
×
½
Edit this entry  
07
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Running Man

The Running Man

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
RoboCop

RoboCop

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Cliffhanger

Cliffhanger

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Popeye

Popeye

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Speed

Speed

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry