• Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • The Grinch

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Twisted Pair

    ★★★

  • Venom

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Peppermint

    ★★★

  • The Predator

    ★★

  • Free Solo

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • Mile 22

    ★★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★

  • Extinction

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Adrift

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Rampage

    ★★★★

  • Paterno

    ★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★★

  • Blockers

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Death Wish

    ★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • The 15:17 to Paris

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★

  • Den of Thieves

    ★★★★

  • 12 Strong

    ★★★

  • The Post

    ★★

  • Bright

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Wonder

    ★★★★★

  • Ferdinand

    ★★★

  • Justice League

    ★★★

  • Coco

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • Only the Brave

    ★★★★

  • Revenge

    ★★★★

  • Hannah

    ★★★

  • Molly's Game

    ★★★★

  • American Assassin

    ★★

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • American Made

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★★

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Megan Leavey

    ★★★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★

  • 47 Meters Down

    ★★