Sort by

Ganta_Alucard has logged 12 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Ashfall

Ashfall

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Great Battle

The Great Battle

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Man from Earth

The Man from Earth

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
After Midnight

After Midnight

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Battle : Roar To Victory

The Battle : Roar To Victory

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Polytechnique

Polytechnique

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Alien Resurrection

Alien Resurrection

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Freaks

Freaks

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry