RSS feed for Mark
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Above the Law

Above the Law

1988
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Behind Enemy Lines

Behind Enemy Lines

2001
×
★★
Edit this entry  
08
Monsters University

Monsters University

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Titan

The Titan

2018
×
Read the review Edit this entry  
19
Superman II

Superman II

1980
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Get Hard

Get Hard

2015
×
★★★
Edit this entry  
13
The French Connection

The French Connection

1971
×
★★★★★
Read the review Edit this entry