RSS feed for Prdel
  • Toy Story 4

    ½

  • Rocketman

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Baby Driver

    ½

  • Drive

    ½

  • Garfield: A Tail of Two Kitties

    ★★★★★

  • Madagascar

    ½

  • Downfall

    ½

  • Lost in Translation

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Blade Runner

    ★★★★★