Sort by
  • Bad Press

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Sorcery

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Fremont

    ★★★★½

  • Birth/Rebirth

    ★★★★

  • Fancy Dance

    ★★★★

  • Animalia

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Halloween Ends

  • Smile

  • Do Revenge

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Fabelmans

  • The Menu

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Blonde

  • Bros

  • The Banshees of Inisherin

  • Pearl

  • Bones and All

  • White Noise

  • TÁR

  • Barbarian

  • Nope

  • Elvis

  • Funny Pages

  • Joyland

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

  • Decision to Leave

  • Return to Seoul

  • Triangle of Sadness

  • Aftersun

  • Men

  • Top Gun: Maverick

  • The Northman

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

  • The Batman

  • I Want You Back

  • Navalny

  • Emily the Criminal

  • Palm Trees and Power Lines

  • Piggy

  • Blood

  • Cha Cha Real Smooth

  • Sirens

  • Every Day In Kaimukī

  • The Cow Who Sang a Song into the Future

  • Resurrection

  • Dual

  • Speak No Evil

  • Fire of Love

  • Fresh

  • Scream

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

  • Encanto

  • No Time to Die

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★½

  • The Lost Daughter