• Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Coming 2 America

  • TINA

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Cherry

    ★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★½

  • It's a Sin

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Over the Moon

    ★★½

  • Rebecca

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★½

  • The Comey Rule

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Run Hide Fight

    ½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Antebellum

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Project Power

    ★★

  • An American Pickle

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Dusty II: Rusty's Revenge

    ★★★★½

  • Out

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★

  • Game 6: The Movie

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Capone

    ★★★

  • The Fall

    ★★★★

  • Red Letter Media Behind the Scenes : Space Cop

    ★★★½

  • Hollywood

    ★½

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★

  • My Darling Vivian

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★½

  • The Hunt

    ★★

  • Mulan