Garrett has logged 15 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Birthmarked

Birthmarked

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Ibiza

Ibiza

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Billy Lynn's Long Halftime Walk

Billy Lynn's Long Halftime Walk

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Batman and Harley Quinn

Batman and Harley Quinn

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Black Magic

Black Magic

1949
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Jurassic Park III

Jurassic Park III

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
The Young Girls Turn 25

The Young Girls Turn 25

1993
×
★★★
Edit this entry