Garry has logged 23 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dalí & Disney: A Date with Destino

Dalí & Disney: A Date with Destino

2010
×
Edit this entry  
30
Violent

Violent

2014
×
★★★
Edit this entry  
29
Cities of Last Things

Cities of Last Things

2018
×
★★★★
Edit this entry  
28
Queen of Hearts

Queen of Hearts

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Most Beautiful Island

Most Beautiful Island

2017
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Village

The Village

1993
×
Edit this entry  
22
The Wall

The Wall

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Sleeping Betty

Sleeping Betty

2007
×
Edit this entry  
21
Showtime

Showtime

2020
×
Edit this entry  
19
The Forest of the Lost Souls

The Forest of the Lost Souls

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Hunter

The Hunter

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Morning Patrol

Morning Patrol

1987
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Anything for Jackson

Anything for Jackson

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
O-Bi, O-Ba: The End of Civilization

O-Bi, O-Ba: The End of Civilization

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Fifth Element

The Fifth Element

1997
×
★★★★
Edit this entry  
10
Videoman

Videoman

2018
×
★★★½
Edit this entry  
09
Pan's Labyrinth

Pan's Labyrinth

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Black Swan: Metamorphosis

Black Swan: Metamorphosis

2011
×
Edit this entry  
07
Lucky

Lucky

2017
×
Edit this entry  
05
The Bloodhound

The Bloodhound

2020
×
★★★
Edit this entry  
04
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry