• Avatar 5

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The House

    ★★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Cryptoland

    ½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Luca

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Ascetic

    ★★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Throat Notes

    ★★★★½

  • OPAL

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★

  • Steven Universe Future

    ★★★½

  • Hazbin Hotel

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Primal

    ★★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Invader Zim: Enter the Florpus

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • My Little Pony: Rainbow Roadtrip

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Tux and Fanny

    ★★★★

  • Timelapse of the Future: A Journey to the End of Time

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ½

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★★

  • Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski

    ★★★★

  • Mad God: Part 3

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Shrek Retold

    ★★★★

  • My Little Pony: Best Gift Ever

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Skyscraper

    ★½

  • The First Purge

    ★½

  • Possum

    ★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★

  • Truth or Dare

  • Spectrum

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • My Little Pony: The Movie

    ★★★

  • Mom and Dad

    ★★★½

  • It

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • MFKZ

    ★★★

  • Goodbye Forever Party

    ★★★★

  • Night Is Short, Walk on Girl

    ★★★★

  • Double King

    ★★★★★

  • The Boss Baby

  • Logan

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★½

  • Columbus

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Central Intelligence

  • Sausage Party

    ★★

  • Dou kyu sei – Classmates

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★½

  • Swiss Army Man

    ★★★★½