Sort by
  • Lady and the Tramp

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Curse of Halloween Jack

    ★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Clownado

    ★★★★½

  • Haunt

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • Critters Attack!

    ★★★½

  • Long Shot

    ★★

  • The VelociPastor

    ★★

  • Venom

    ★★

  • Skeleton Cop

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★★★

  • Summer of 84

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★

  • Mandy

    ★★★½

  • House Shark

    ★★★

  • Bonehill Road

    ★★★★½

  • Geostorm

    ★★

  • Happy Death Day

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • It

    ★★★½

  • Jackals

    ★★★½

  • The Hatred

    ★★★

  • Good Time

    ★★½

  • 47 Meters Down

    ★★★½

  • Pool Party Massacre

    ★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • A Ghost Story

    ★★★★

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ★★½

  • A Cure for Wellness

    ★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Dreaming Purple Neon

    ★★★★★

  • Volumes of Blood: Horror Stories

    ★★★

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★★

  • The Monster

    ★★★★

  • The Void

    ★★★★

  • Knucklebones

    ★★½

  • From a House on Willow Street

    ★★★★

  • The Purge: Election Year

    ★★★½

  • Beyond the Gates

    ★★★★½

  • Fender Bender

    ★★★★★

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • Raw

    ★★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • Frankenstein Created Bikers

    ★★★★

  • Terrifier

    ★★★½

  • Sausage Party

    ★★½

  • Don't Breathe

    ★★★

  • The Love Witch

    ★★★★

  • Krampus

    ★★★½

  • Baskin

    ★★★★½

  • The Visit

    ★★★

  • Green Room

    ★★★★½

  • Kill, Granny, Kill!

  • Scarewaves

    ★★½

  • It Follows

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • House of Forbidden Secrets

    ★★★★★

  • Stolen

    ★★★

  • Adam Chaplin

    ★★★

  • Jennifer's Body

    ★★

  • Saw V

    ★★★

  • The Burrowers

    ★★★★

  • Dead Man's Hand

  • Transmorphers

    ★★★

  • Vacancy

    ★★★★½

  • Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

    ★★★★

  • Vampire Bats

    ★★½

  • The Grudge

    ★★★

  • Toolbox Murders

    ★★½