Sort by
  • The Golden Boy

    ★★★★★

  • Scream VI

  • 65

    ★★★★

  • Cocaine Bear

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • M3GAN

    ★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Samaritan

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • The Changing Room

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Watcher

    ★★★★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Scream

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Unknown Dimension: The Story of Paranormal Activity

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Mad God

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Kings

    ★★★★★

  • Mike Tyson: The Knockout

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Unwanted Visit

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • Friday the 13th: Nine Lives

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★★½

  • Charles Bronson: The Spirit of Masculinity

    ★★★★★