Sort by
  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Loki

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Glass

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Venom

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

  • Avengers: Infinity War

    ★★½

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Justice League

    ★★½

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • It

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • Baby Driver

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Logan

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • Moana

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Your Name.

    ★★★★½

  • Finding Dory

    ★★½

  • Train to Busan

    ★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★½