• Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Hostage House

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Infinite

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • Safety

    ★★★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Project Power

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • The Revenge Tour: XXXTENTACION Live In Los Angeles

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Wrinkles the Clown

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • 2099: The Soldier Protocol

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Back to School

    ★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Sextuplets

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★

  • Airplane Mode

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Point Blank

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Rim of the World

    ★★★