• X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Candyman

    ½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Don't Let Her In

    ★★

  • The Gingerweed Man

    ½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★½

  • The Beta Test

    ★★★★

  • The Resonator: Miskatonic U

  • Wrong Turn

    ★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★½

  • Blood From Stone

    ★★

  • Smiley Face Killers

    ½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Meander

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • Tales from the Hood 3

    ★★½

  • Death of Me

  • The Deep Ones

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • The Human Voice

    ★★

  • Hard Kill

    ½

  • Money Plane

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★

  • Corona Zombies

    ½

  • Sincerely Louis C.K.

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Underwater

    ★★½

  • Golden Hour

    ★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • The Addams Family

  • No Place Like Home

    ½

  • Lucky Day

    ★★½

  • Color Out of Space

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Utah Cabin Murders

    ½

  • Joker

    ★★½

  • First Cow

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • The Fanatic

    ★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★½

  • 1BR

    ★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • The Lion King

    ½

  • A.M.I.

    ½

  • Child's Play

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Deadcon

    ★½

  • Domino

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★