georgia has logged 17 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Moana

Moana

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Argument

The Argument

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Red Dot

Red Dot

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Inside Man

Inside Man

2006
×
★★★½
Edit this entry  
05
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Elvis & Anabelle

Elvis & Anabelle

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry