Sort by

teagan has logged 22 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Chris Fleming: Showpig

Chris Fleming: Showpig

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Rules of Attraction

The Rules of Attraction

2002
×
Read the review Edit this entry  
23
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Murder, My Sweet

Murder, My Sweet

1944
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Waiting for Guffman

Waiting for Guffman

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ammonite

Ammonite

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Drop Dead Gorgeous

Drop Dead Gorgeous

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Can't Hardly Wait

Can't Hardly Wait

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Dick

Dick

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
How to Lose a Guy in 10 Days

How to Lose a Guy in 10 Days

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Barbie as The Princess & the Pauper

Barbie as The Princess & the Pauper

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Kicking and Screaming

Kicking and Screaming

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
His Girl Friday

His Girl Friday

1940
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Sweet Smell of Success

Sweet Smell of Success

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
True Grit

True Grit

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Ides of March

The Ides of March

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Vivre Sa Vie

Vivre Sa Vie

1962
×
Read the review Edit this entry