Gazelle has logged 38 entries for films during March 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
My Big Fat Greek Wedding 2

My Big Fat Greek Wedding 2

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Get a Job

Get a Job

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Who's Driving Doug

Who's Driving Doug

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Other Wife

The Other Wife

2016
×
Read the review Edit this entry  
20
Theo Von: No Offense

Theo Von: No Offense

2016
×
Edit this entry  
20
Taking the Plunge

Taking the Plunge

2015
×
★★★
Edit this entry  
19
I Am a Hero

I Am a Hero

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Ghostland: The View of the Ju'Hoansi

Ghostland: The View of the Ju'Hoansi

2016
×
★★★
Edit this entry  
19
Jules and Dolores

Jules and Dolores

2016
×
★★★
Edit this entry  
19
Slash

Slash

2016
×
★★½
Edit this entry  
18
Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
9 Rides

9 Rides

2016
×
★★★
Edit this entry  
17
Pee-wee's Big Holiday

Pee-wee's Big Holiday

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Punching Henry

Punching Henry

2016
×
★★½
Edit this entry  
16
Miles Ahead

Miles Ahead

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Witch

The Witch

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Beware the Slenderman

Beware the Slenderman

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Trust

The Trust

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Jean of the Joneses

Jean of the Joneses

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
From Nowhere

From Nowhere

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Black Mountain Poets

Black Mountain Poets

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Loev

Loev

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Shovel Buddies

Shovel Buddies

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Phil's Camino

Phil's Camino

2016
×
★★★½
Edit this entry  
14
Bacon & God's Wrath

Bacon & God's Wrath

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
14
The Dwarvenaut

The Dwarvenaut

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Hardcore Henry

Hardcore Henry

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hunter Gatherer

Hunter Gatherer

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
My Father, Die

My Father, Die

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Demolition

Demolition

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Black

Black

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Lady in the Van

The Lady in the Van

2015
×
★★★½
Edit this entry  
06
London Has Fallen

London Has Fallen

2016
×
★★
Edit this entry  
06
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Triple 9

Triple 9

2016
×
★★½
Edit this entry