• Fight Club

    ★★★★½

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★★

  • Climax 2: Electric Boogaloo

    ★★★★★

  • Belle

    ★★★½

  • Jumanji

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★

  • Return of the Jedi

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Scary Movie

    ½

  • Scream 2

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★★★