• Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Winter Sonata

    ★★★★★

  • Cure

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★½

  • The Woman Who Ran

    ★★★★½

  • Code Unknown

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Where Is My Friend's House?

    ★★★★½

  • High and Low

    ★★★★½

  • Pickpocket

    ★★★★★

  • Paris, Texas

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Alice in the Cities

    ★★★★½

  • Pledge

  • Night and Fog

    ★★★★★

  • Le Samouraï

    ★★★★½

  • Last Year at Marienbad

    ★★★★

  • Amadeus

    ★★★★