• PAW Patrol: The Movie

  • Free Guy

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Great White

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Coming 2 America

  • Boss Level

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Life After The Navigator

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Horizon Line

    ★★

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • Run Hide Fight

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★

  • Host

    ★★★★

  • Greenland

    ★★

  • Unhinged

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Downhill

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Possessor

    ★★

  • Scare Me

    ★★★★★

  • His House

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Black Christmas

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★