• GoldenEra

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★

  • Last Seen Alive

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★★

  • 9 Bullets

    ★★

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★

  • All the Old Knives

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Bubble

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Contractor

    ★★

  • The Weekend Away

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Gasoline Alley

  • Turning Red

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Lemmings: Can You Dig It?

    ★★

  • Uncharted

  • Blacklight

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Watcher

    ★★

  • Fresh

    ★★

  • The 355

    ★★

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Castle Falls

    ★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Freddie Mercury: The Final Act

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Trolls Holiday in Harmony

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • The Unforgivable

    ★★

  • Hide and Seek

  • Sing 2

    ★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Father Christmas Is Back

    ★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Hell Hath No Fury

    ★★★

  • Dangerous

    ★★

  • Finch

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Munich: The Edge of War

    ★★

  • The Tender Bar

    ★★

  • Robin Robin

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Injustice

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • The Survivalist

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★