Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Wrath of Van Helsing

    ½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Attenborough and the Mammoth Graveyard

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • An Audience with Adele

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Reclaiming Amy

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Eli

    ★★★

  • Synchronic

    ★★★½

  • Fantastic Fungi

    ★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Simon Amstell: Set Free

    ★★★★★

  • Hair Love

    ★★★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Knock Down the House

    ★★★★★

  • Escape Room

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Halloween

  • The Spy Who Dumped Me

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Wildling

    ★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Terrifier

    ★★½

  • Sausage Party

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Circle

    ★★★★★

  • The Equalizer

    ★★★★

  • It Follows

    ★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • The World's End

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★½

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★

  • The Box

    ★★