becci*_: has logged 14 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Ugly & Blind

Ugly & Blind

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Who Am I

Who Am I

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Spotlight

Spotlight

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Rounders

Rounders

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Alex Is Lovesick

Alex Is Lovesick

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry