becci*_: has logged 15 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★½
Edit this entry  
24
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Clockers

Clockers

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Crooklyn

Crooklyn

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Orca

Orca

1977
×
★★½
Edit this entry  
17
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★½
Edit this entry  
17
Frozen

Frozen

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Full Metal Jacket

Full Metal Jacket

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Alien

Alien

1979
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★½
Edit this entry  
02
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★
Edit this entry