Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Knights of the Zodiac

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★

  • The Hyperions

    ★½

  • Father Stu

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Home Team

    ★★

  • American Underdog

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • Hawkeye

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Squid Game

  • Cry Macho

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Kate

    ★★★½