• Vengeance

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★

  • Attachment

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★★

  • Family Dinner

    ★★½

  • Rounding

    ★★

  • Huesera

    ★★★★

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

  • Lightyear

    ★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Unhuman

  • Fire Island

    ★★★

  • Dashcam

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

  • Torn Hearts

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Candy

  • The Staircase

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Under the Banner of Heaven

  • Memory

    ★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Father Stu

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Morbius

    ★★

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★½

  • Umma

    ★½

  • Deep Water

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • Catherine Cohen: The Twist...? She's Gorgeous

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Jethica

    ★½

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Sissy

    ★★★★

  • The Contractor

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Chappelle's Home Team - Earthquake: Legendary

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★★½

  • Inventing Anna