Sort by
  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★½

  • Following the Sound

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Short Story

    ★★★

  • Metalocalypse: Army of the Doomstar

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★½

  • Command Z

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Elemental

    ★★★

  • The Machine

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Youth (Spring)

    ★★★½

  • Jeanne du Barry

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Présages

    ★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Flamin' Hot

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Music

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Tótem

    ★★★

  • The Adults

    ★★★½

  • Superpower

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Jackals & Fireflies

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Mickey Saves Christmas

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Civil War Saint

    ½

  • Spirited

    ★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • Carrion

    ★★★