• Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Infinite

    ★½

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Sasquatch

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • Godmothered

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½