George has logged 14 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Everyone Says I Love You

Everyone Says I Love You

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
I ♥ Huckabees

I ♥ Huckabees

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Long Shot

Long Shot

2019
×
Read the review Edit this entry  
17
Forgetting Sarah Marshall

Forgetting Sarah Marshall

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Down with Love

Down with Love

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Derek DelGaudio's In & of Itself

Derek DelGaudio's In & of Itself

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Mikey and Nicky

Mikey and Nicky

1976
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Serial Mom

Serial Mom

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry